Angela Martini prapë nudo

0

Ka mjaftuar një foto tjetër nudo e modeles Angela Martini për ta rikthyer sërish në qendër të vemendjes.

E shtrirë nudo në krevat ajo ka zgjedhur të mbulohet vetëm me një jasetek, ku bie në sy sensualiteti i saj.

Seks simboli shqiptar foton e ka publikuar në rrjetet sociale dhe në mbishkrimin e saj i ka kushtuar rëndësi vetëm flokëve.

Por e kundërta ka ndodhur me komentuesit të cilët në asnjë moment nuk kanë përmendur look-un, duke e kompilmentuar vetëm për linjat trupore.

tvklan.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here