Angela Martini bëhet nostalgjike

0

Angela Martini bëhet nostalgjike, i mungojnë kohët e shkuara.

Modelja e njohur shqiptare hoqi dorë nga modelingu pak kohë pasi të martohej me miliarderin rumun.

Por me sa duket Angelës i mungojnë kohët kur pozonte dhe nxirrte në pah anën e saj më të mirë. Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një foto të realizuar kohë më parë.

Dhe më pas ka ndarë një tjetër foto ku pozon sensuale në shtratin e vilës së saj luksoze ku ndan momente të bukura me partnerin.

Angela është një nga femrat shqiptare më të bukura dhe fati gjithmonë duket se ka qenë në anën e saj.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here