Ambasadorja e Kosovës vaksinohet në ditëlindjen e saj kundër koronavirusit

0

Ines Demiri, e ngarkuar me punë nga Kosova në Izrael, ka marrë dozën e parë të vaksinës kundër COVID-19 në një spital në Izrael.

Demiri ka vendosur që dozën e parë të vaksinës ta marrë në ditën e lindjes së saj.

“Pas një periudhe në karantinë, falënderuese dhe e lumtur që e mora dozën e parë të vaksinës, sot – në ditëlindjen time”, ka shkruar Demiri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here