Ambasadori Ramiz Lladrovci në ndeje me djalin e “shefit” apo “ma të fortin”

0

Amabasdori i Republikës së Kosovës në Shqipëri, Ramiz Lladrovci, si duket ka qenë në një aheng së bashku me shumë pjestarë të PDK-së, por lideri nga angazhimet e shumta si përfaqësues ka dërguar djalin e tij, Endritin.

Lladrovci si gjithmonë ka shpërndarë lëvdata dhe ka thurur elozhe për liderin por në mungesë të tij, ato ia kaloi djalit të tij.

Ai në një fotografi të postuar në Facebook shkruan: “Me ma të fortin”.

Ja postimi i ambasadorit me djalin e “shefit”:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here