Ali Ahmeti “ia thotë” këngës VIDEO

0

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti për disa çaste ka ndërruar rolin, duke kënduar në mesin e dy këngëtarëve në një aheng, transmeton Express.

Ahmeti, që është në koalicion me partinë e Nikolla Gruevskit, ka qenë njëri nga udhëheqësit e luftës guerile në mes UÇK’së dhe forcave maqedonase.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here