Albulena Gagica po e vazhdon rrugën e suksesit si modele

0

Abulena Gagica është vajza nga Kamenica e cila ka një karrierë të suksesshme si modele.

Ajo në vitin e kaluar, ka fituar ‘Top Model Of The World Kosova 2014’ dhe pastaj ka përfaqësuar Kosovën në Egjipt- El Gouna, ku në mesin e 84 shteteve, ishte edhe ajo ndonëse shkuarja deri atje u përcjell me problemin e vizave.

Sido që të jetë, ajo arriti të shkojë dhe ta përfaqësoj vendin. Albulena këtë gjë e ka bërë fal angazhimit të agjencionit të modës ‘ModaCity’.

Modelja edhe tani merr pjesë nëpër sfiladat e organizuara nga njëri ndër producentët më të mirë Dashnor Asllani që është edhe drejtor i ‘ModaCity’ si dhe merrë pjesë në reklama të ndryshme. Tribuna

lena2

lena1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here