Albana Osmani thotë se nuk i ka punët mirë me Arbana Osmanin

0

Albana Osmani ka pranuar publikisht se nuk i ka mirë “punët” me Arbana Osmanin. Deklaratën moderatorja e bëri në puntatën e tetë të “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

“Me cilin nga këta gazetarë/prezantues nuk “flet më me gojë” dhe pse?”,- ishte kjo një pyetjet që i drejtuan moderatores gjatë sfidës dhe na habiti pak me përgjigjen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here