Alban Meha tregon se çka i tha Pep Guardiola

0

Furbollisti i i Paderbornit, njëherësh edhe i Kombëtares së Shqipërisë, Alban Meha, i ka treguar gazetës “Bild” se çka i tha trajneri i Bayern Munchenit, Pep Guardiola.  “Pep më tha se unë kam një këmbë të fortë dhe duhet vazhdoj keshtu. Një kompliment i madh për mua. Nëse një trajner i tillë thotë, kjo është një nder”, ka thënë ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here