Aksidentohet vetura civile me veturë të KFOR-it

0

Në fshatin Kçiq i Madh, në Mitrovicë, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një veture civile dhe një tjetër ushtarake. Policia e Kosovës ka njoftuar sot se vetura të cilën e drejtonte një qytetar shqiptar është aksidentuar me një veturë të KFOR-it. Sipas njoftimit shkak i aksidentit ka qenë mosmbajtja e distancës së duhur. Raportohet vetëm për dëme materiale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here