Aksidentohen kamioni dhe biçikleta, vdes biçiklisti

0

Policia e Kosovës ka raportuar sot se dje në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një kamioni me ngasës mashkull shqiptar dhe një biçiklete me ngasës mashkull shqiptar. Si pasojë e aksidentit biçiklisti ka pësuar lëndime të rënda trupore, i cili nga lëndimet e rënda ka vdekur. Shoferi i kamionit është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here