Aksidentohen dy vetura në Pestovë, lëndohen 12 veta

0

Në Pestovë të Vushtrrisë raportohet për një aksident trafiku me lëndime trupore në mes të dy automjeteve. Si pasoj e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar ngasësit e automjeteve si dhe 5 femra dhe 5 meshkujë bashkudhëtarë që ishin në automjete. Të lënduarit janë dërguar në QKUK-Prishtinë për tretman mjekësorë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here