Aksident pranë Filologjikut në Tiranë, një i vdekur

0

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti automobilistik pranë fakultetit të Histori-Filologjisë në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur pranë rrethrrotullimit në Rrugën e Elbasanit, ku një person që udhëtonte me automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në korsinë tjetër./shekulli

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here