Aksident i rëndë, vdes motoristi

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të mërkurë në Memaliaj, ku një person ka ndërruar jetë.

Bëhet e ditur se viktima është shtetasi Azem Hada, 56 vjeç, i cili ishte duke lëvizur me një motor kur ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke ndërruar jetë. Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here