Aksident i rëndë në Shkodër, vdesin një 23 vjeçar dhe një 16 vjeçare

0

Një aksident i rëndë ndodhi në mëngjesin e sotshëm në Shkodër, në rrugën e Velipojës. Dy të rinjtë Amarildo Preka 23-vjeç banues në fshatin Mali Jushit, Shkodër dhe pasagjerja Driona T. 16- vjeçe banuese në lagjen Perash, Shkodër po ktheheshin nga festa në Velipojë me makinën tip “BMW”.

Dy të rinjtë po ktheheshin nga mbrëmja, por ky udhëtim fatkeqësisht do të ishte i fundit për ta. Si pasojë e shpejtësisë, makina është përplasur me një mur dhe dy të rinjtë kanë humbur jetën. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 02:45, në vendin e quajtur ‘’Mbi sukë’’, në rrugën Shkodër-Velipojë.

Amarildo Preka 23-vjeç banues në fshatin Mali Jushit, Shkodër dhe pasagjerja Driona T. 16- vjeçe banuese në lagjen Perash, Shkodër.

Amarildo Preka që shihet në këtë foto, shihet se ka qejf makinat dhe pozon në fotot në rrjetet sociale.

“U shujtën në lule të rinisë”, ky

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here