Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë, vdes motoçiklisti

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë. Një makinë është aksidentuar rëndë me një motoçiklete. Si pasojë ngasësi i motoçikletës ka mbetur i vdekur në vend. Policia është ne vendin e ngjarjes dhe po heton rrethanat e këtij aksidenti. /Express/

2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here