Aksident i rëndë në Drenas

0

Aksidenti që ka ndodhur sot rreth orës 8 e 20 në fshatin Poklek i ri, rruga Komoran-Drenas ka lënë një person me lëndime të rënda.

Në aksident janë përfshirë dy vetura dhe një autobus. Vozitës i veturës “Passat” ka mbetur i ngujuar brenda makinës dhe ka marrë ndihmë nga zjarrfikësit. Këtë e ka konfirmuar për Express, zëdhënësi i policisë, Daut Hoxha, duke shtuar se viktima tani është dërgua në Qendrën Klinike Universitare në Prishtinë dhe po e merr trajtimin.

Njësia policore e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes për të kuptuar rrethanat që quan në këtë aksident me fatalitet

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here