Ajnishahe Halimi: “Anëtarët e Vetëvendosjes më bënë bisedë informative, më shantazhuan”

0

Asambleistja e lëvizjes Vetëvendosje në Skënderaj, Ajnishahe Halimi, ka lënë të nënkuptohet se i është servuar një bisedë informative, është shantazhuar, është etiketuar dhe diskredituar nga disa anëtarë të tjerë të subjektit të saj. Ajo nuk ka përmendur emra, por vetëm iniciale.

Postimi i plptë i Halimit në Facebook:

Nje dite e bukur me diell. Mengjes i mire. Pranvera ne prage t’deres. Ama disa sikur D.M e A.K dhe B. A. I duan vetem ngricat! Une jo! E dua llojllojshmerine me koloritin harmonik! E tille isha dhe e tille do mbetem! Nuk mund te jene te famshem ata, te cillet “perpiqen “qe historine e zorshme ta fillojne nga vetja e tyre! Edhe cfare historie se; te shantazheve, marrje ne biseda informative ,perpjekje per diskreditim ,etiketme dhe qe nuk jane askushi! Por, gezuar pranvera!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here