Adoleshenti i propozon të dashurës fejesë, por drejtori s’i lë të puthen VIDEO

0

Ka ndodhur në Brazil. Një propozim fejese në oborrin e një shkolle nuk ka përfunduar mirë pasi ngjarja është zbuluar nga drejtori.

Pasi djali adoleshent është ulur në gjunjë dhe i ka propozuar të dashurës së tij për fejesë e cila ka pranuar, çifti ka tentuar të puthur por në atë moment drejtori i ka ndarë duke i çuar në dhomën e ndëshkimit.

https://www.youtube.com/watch?v=KYJTqgZ2rDk

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here