Adelina Tahiri thotë se është mirë pas aksidentit të mbrëmshëm

0

Këngëtarja nga Maqedonia Adelina Tahiri ka konfirmuar përmes një postimi në instagram se nuk është në gjendje të rëndë dhe se është jashtë rrezikut për jetë.

Ajo përmes këtij postimi ka treguar se fotografitë të cilat janë shpërndarë në facebookun e saj nuk ishin të saj, transmeton Klan Kosova.

“Ka qenë një aksident i vogël dhe jam jashtë rrezikut për jetë. ”

fgvdfgfgb

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here