Adelina Berishën e nervozojnë gazetarët

0

Këngëtarja Adelina Berisha ëshët bërë nervoz me gazetarët, të cilët e prezantojnë si nga Gjilani dhe jo nga Prishtina. Ajo është tregur e ashpër në një postim në Facebook lidhur me këtë çështje.

“O gazetar qe shkruni sipas ideve t’juaja e qe nuk eshte hera pare qe e sqaroj kete Punen e prejardhjes tem .Adelina Berisha nuk eshte Gjilanase po Prishtinase me Rroj , nuk e di a jeni amator gazetar apo sa per me mush lajmin veq hajt sipas qefit shkruni , shpresoj ma te mos perseritet diqka e till , edhe kuptoni niher e mire qe une jam Prishtinase e skom tboj kurgjo me Gjilan”, ka shkruar Berisha.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here