Adelina Berisha shumë shpejt me hitin e ri

0

“Jo mo” do të quhet kënga e re e Adelina Berishës që do të vijë në një të ardhme të afërt, sipas paralajmërimeve të vetë këngëtares. Këngëtarja e ka paralajmëruar klipin e këngës me muzikë të Alandyt dhe tekst të Ronela Hajatit. Max Production ka realizuar anën vizuale.(RN)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here