Adea Pula në lidhje dashurie me djalin e presidentit Thaçi

0

Ish-këngëtarja e cila ka kohë që nuk po merret me muzikë, Adea Pula dhe djali i presidentit, Hashim Thaçi, Endriti janë në një lidhje dashurie.

Ndonëse nuk kanë lënë asgjë për të dyshuar, nuk e ndjekin njëri-tjetrin në rrjete sociale dhe daljet i kanë të fshehta, burime të afërta me çiftin e ri kanë bërë të ditur për lajmi.net se ata janë bashkë.

Ndryshe kujtojmë se Endrit Thaçi është emër shumë i komentuar në media sa i përket jetës private, lidhjeve me femrat gjithashtu e prekur në këtë pjesë ka qenë edhe Adea Pula për të cilën thuhej se ishte bashkë me djalin e Ardit Gjebresë i cili sot është i fejuar me dikë tjetër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here