A po i tregon çehrja Armend Zemajt se nuk po i vjen mirë që ka dalë në këtë fotografi?!

0

Në këtë fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale shihen deputeti i LDK-së, Armend Zemaj, bashkë me zëvendëskryeministrin njëherësh ministër i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçin dhe shefin e Grupit Parlamentar të PDK-së, Adem Grabovcin.  Zemaj ishte një nga ata që e kishte kundërshtuar shumë koalicionin PDK-LDK  si dhe në vazhdimësi e ka shquar një gjuhë akuzuese në raport me eksponentët e PDK-së. Derisa Thaçi e Grabovci, duken në disponim, në bazë të fytyrës se si e ka bërë Zemaj, duket që nuk i ka ardhur aq mirë që u desh të dalë në fotografi me ata dy.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here