A është ky serbi më budalla në botë?

0
Një peshkatar nga Serbia është bërë hit në rrjetet sociale, me videon e tij të pazakontë, ku shihet se si ka praktikuar një mënyrë të pazakontë për t’u ngrohur derisa peshkonte.
“Shumë persona thonë se unë jam i çmendur.
Edhe pse është e pazakontë dhe e jashtëzakonshme duhet të jetë një reflektim i një i të çmenduri? Apo ndoshta njerëzit nuk dinë të bëjnë shaka dhe të sjellin pak humor në jetët e tyre”, pyet Jovani nga Leskovci i Serbisë, transmeton TetovaSot.
Jovani mbeti duart bosh dhe pa asnjë peshk.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here