17.8 C
Pristina
E martë - 27 Tetor, 2020

Showbiz

Ajo ka zbukuruar kopertinat e para të revistave në të gjithë globin. Dhe për kopertinën e fundit të “Vogue”, Irina Shayk u zhvesh plotësisht, raporton “Daily Mail”. Ajo u shfaq duke pozuar nudo, teksa përpiqej të mbulonte vetëm pikat e nxehta me dy pllaka dekorative. Supermodelja 34-vjeçare, tregoi fizikun e përsosur, teksa...
Ylli i realitetit, Kim Kardashian, 39-vjeç, gëzon pasuri dhe luks si e gjithë familja e saj. Vetëm për një reklamë në Instagram, ajo fiton një milion dollarë. Kim e konfirmoi këtë informacion në shfaqjen e David Letterman, për më tepër ajo zbuloi një fakt interesant. Në fakt, ajo tha se fiton...
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora është forografuar nga paparacët nën shoqërinë e yllit të muzikës pop Chris Brown në një zonë të Londrës. Së bashku me dyshen e famshme ishte dhe ish-e dashura e Brown, Ammika Harris dhe djali i tyre, Aeko. Rita Ora kur kuptoi praninë e fotografëve...
Tiffany Trump, vajza e presidentit të SHBA-së, Donald Trump, ka festuar ditëlindjen e 27-të këtë javë. Ajo është kritikuar se në mes të shpërthimit të koronavirusit, ka bërë një festë të madhe në Miami, ku edhe ka ftuar shumë shoqëri. Për më tepër, mediat rozë në SHBA, shkruajnë se kjo...
Jeta e modeles 26-vjeçare, Elosia Fontes ka marrë një kthesë të paparashikueshme. Nga një modele e famshme ka përfunduar në një endacake në rrugë. Modelja që u zhduk nga New York vitin e kaluar pas një karriere premtuese në botën e modës është gjetur duke u endur rrugëve të Rio...
Modelja shqiptare Trejsi Sejdini ishte e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” në Top Channel mbrëmjen e sotme. Ajo u bë pjesë e një prej sfidave të prezantuara nga moderatorja Luana Vjollca. Sfida konsistonte në një thes boksi ku ishin të vendosura fytyrat e disa prej artistëve të njohur të shoëbizit...
Këngëtarja e njohur e rapit, Loredana Zefi,  rreth të cilës është ngritur shumë pluhur dy vieteve të fundit kishte përvetësuar rreth 400,000 franga nga një grua në kantonin Valis. Ajo ka pranuar fajin dhe ligjërisht është e pafajshme, shkruan Luzernere Zeitung. Ndërkaq, vendimi i prokurorit publik për ndërprerjen e ndjekjes...
Këngëtarja Fjolla Morina e arrestuar në 19 shtator me armë pa leje në pikën kufitare të Morinës, mbetet në “arrest shtëpie”. Në seancën e sotme për rivlerësimin e masës së sigurisë Gjykata e Kukësit, la në fuqi masën e dhënë nga shkalla e parë e gjyqësorit. Kështu këngëtarja do të vijojë...
Një nga marrëdhëniet më të komentuara të showbizit shqiptar ka qenë ajo e këngëtarit Blero Muharremi, me gruan e tanishme Afrona Dika dhe ish- bashkëshorten Teuta Krasniqi. Blero dhe Teuta, janë shprehur se vazhdojnë të mbajnë marrëdhënie miqësore për hir të vajzës Tara, ndërsa së fundmi, i ftuar në emisionin...

Xhinset e Morenës 485 euro

Këngëtarja Morena Taraku vazhdon të jetë personazh shumë i ndjekur në rrjetet sociale. Bukuroshja nga Peja, e cila prej vitesh është zhvendosur në Turqi, publikon me fansat imazhe e video të ndryshme. Ajo së fundmi ndau disa poza atraktive para pasqyrës, në të cilat u shfaq e veshur me një palë...