2.4 C
Pristina
E diel - 11 Prill, 2021

Horoskopi

Horoskopi sot

Dashi Ju keni një Hënë të favorshme për të cilën përpiqeni të relaksoheni dhe të lini pas edhe diskutime me partnerin tuaj. Në punë, përpiquni...

Horoskopi sot

Dashi Për beqarët mund të ketë disa sinjale të mira në dashuri. Edhe në punën tuaj do të jeni të përqendruar dhe do të keni...

Horoskopi sot

Dashi Nesër do të keni një rikuperim në dashuri pasi Afërdita së shpejti do të fillojë një tranzit i cili do të jetë i favorshëm...

Horoskopi sot

Dashi Vitaliteti sigurisht që nuk mungon. Marsi është në shenjën tuaj dhe ky është një simbol i pasionit tuaj të madh, evolucionit të madh dhe...

Horoskopi sot

Dashi Hëna jo në favor mund të shkaktojë shqetësime: ju po kërkoni një person për ta krahasuar veten. Në punë, nëse ka propozime, vlerësojini me...

Horoskopi sot

Dashi Venusi hyn në një shenjë neutrale, kjo mund të rrezikojë ndjenjat tuaja. Ju përpiqeni të jeni konkret dhe të mos ndikoheni nga fjalët e...

Horoskopi sot

Dashi Saturni është në anën tuaj të kundërt, ju absolutisht duhet të punoni shumë për të arritur qëllimet tuaja. Besoni vetes më shumë dhe do...

Horoskopi sot

Dashi Të shumtë janë personat e kësaj shenjë që kanë kaluar një periudhë të vështirë, dhe tani ka ardhur koha që të merrni masa. Në...

Horoskopi sot

Dashi Çdo mundësi për të ngushëlluar zemrën tuaj duhet të shfrytëzohet, një nga planetët që ju mbështet nga tani deri në fund të muajit është...

Horoskopi sot

Dashi Kush është vetëm duhet të fillojë të shikojë përreth, edhe një dashuri e rastit mund të japë qetësi. Në punë jeni shumë të kujdesshëm...

Të fundit

Zbardhen përgjimet e kontrollorëve: “Godasim në prill, goditja është më e madhe politikisht”

Prokuroria ka në dorë prova të forta kundër organizatorëve të grevës që paralizoi për dy ditë transportin ajror në Shqipëri. Pavarësisht se kontrollorët dhe avokati...

Kapen 143 kilogramë kokainë në Durrës, ishin nisur nga Ekuadori, destinacion e kishin Tiranën

Policia e Shtetit ka dhënë informacion zyrtar për operacionin e koduar ‘’El Mejor’’ në portin e Durrësit, ku u sekuestrua 143 kg kokainë. Kontenieri ku...

Edita Tahiri: Para nisjes për tu bërë ushtar lirie Sali Çeku më tregoi për...

Ish-shefja e negociatave mes Kosovës dhe Serbisë, Edita Tahiri ka publikuar një fotografi me njëri nga komandantët më të shquar të UÇK-së), Sali Çekajn,...

Lajmërohet presidentja: Ushtria jonë Çlirimtare është frymëzimi ynë…

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka publikuar një video mbi dy minutëshe në Facebook me anë të të cilës thotë se kundërshton atë që...

Krim monstruoz, ky burrë e dogji të gjallë gruan në veturë, pak më tutje...

Krimi në familje tronditi Kavajën. Mesditën e sotme në fshatin Manskuri të Kavajës është gjetur e djegur në një makinë Fëllënxa Shirja 45 vjeçe. Ndërkohë që...