2.7 C
Pristina
E martë - 26 Tetor, 2021

Horoskopi

Horoskopi sot

Dashi Ditë e kënaqshme kjo e hënë 9 gusht për ata që janë në një lidhje. Gjërat do ju ecin më së miri dhe nuk...

Horoskopi sot

Dashi Jo çdo ditë mund të jetë fantastike. Kjo e diel nuk do të ketë shumë përparim në ndonjë nga projektet tuaja kjo për shkak...

Horoskopi sot

Dashi Fundjava që nis këtë të shtunë mund të shoqërohet me ndonjë debat familjar. Të pritshme janë dhe problemi të vogla që mund të hasni. Këto...

Horoskopi sot

Dashi Ju pret një ditë pozitive, ndaj përfitoni nga ndikimi i favorshëm i planetëve për t’i çuar gjërat përpara. Do të keni ndihmën e pakursyer...

Horoskopi sot

Dashi Fytyra dhe vende të reja do të zënë një pjesë të madhe të javës suaj që nis këtë të hënë 2 gusht. Mos humbisni...

Horoskopi sot

Dashi Për pjesën më të madhe të atyre që janë në çift gjërat do të shkojnë më së miri. Disa të tjerë mund të debatojnë...

Horoskopi sot

Dashi Ekzistojnë mundësitë që idetë tuaja ambicioze të realizohen. Nëse keni ndërmend të nisni ndonjë projekt të ri në profesionin tuaj, sigurohuni që të keni...

Horoskopi sot

Dashi Gjërat mund të duken sikur po lëvizin më shpejt nga sa do të dëshironit, gjë që mund të shkaktojë një farë nervozizmi tek ju....

Horoskopi sot

Dashi Yjet janë pozicionuar në anën tuaj dhe kjo do të thotë se nuk do t’ju mungojë mbështetja e zodiakut gjatë ditës së mërkurë. Por...

Horoskopi sot

Dashi Dikush nga i cili vareni po ju mban “peng”, por ju nuk duhet t’ia lejoni vetes të zemëroheni. Planetet ju paralajmërojnë se pikërisht kjo...

Të fundit

Këto janë të gjitha masat për parandalimin e COVID-19 që hyjnë në fuqi nesër

Qeveria e Republikës së Kosovës ka zhvilluar mbledhjen e 32-të me radhë gjatë të cilës ka miratuar masat e përgjithshme dhe të veçanta për...

Kosova ka importuar 3.8 miliardë euro mallra nga Serbia, 1.8 miliardë euro nga Shqipëria

Kosova ka importuar 3.8 miliardë euro mallra nga Serbia dhe veç 1.8 miliardë euro nga Shqipëria. Bazuar në të dhënat e Agjencisë së Statistikave...

12 marinsa amerikanë vriten në Kabul

Të paktën 12 anëtarë të ushtrisë amerikane u vranë dhe të paktën 15 të tjerë u plagosën në sulmin në aeroportin e Kabulit, tha...

Aksident horror me 5 të vdekur në rrugën Gjirokastër-Sarandë, mes viktimave dhe 2 turistë...

Në mesin e 5 viktimave të aksidentit të rëndë që u regjistrua ditën e sotme, ishin dhe dy turiste nga Ukraina. Policia njofton se...

Tri ditë pasi i mori jetën gruas, burri gjendet i varur në qeli

Një gjeorgjian 48-vjeçar i cili ishte duke u mbajtur në Drejtorinë e Policisë së Përgjithshme të Selanikut për vrasjen e gruas së tij 55-vjeçare...