5 veta rrahen mes vete, të gjithë marrin lëndime, 2 arrestohen, 3, jo

0

Në Shtime janë arrestuar 3 qytetarë pasi që ata i kanë sulmuar 2 qytetarë të tjerë. Policia ka njoftuar se të gjithë personat e përfshirë në rrahje kanë pësuar lëndime trupore dhe u është ofruar tretmani mjekësor. Dy nga të pëerfshirët pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në burg ndërsa një tjetër është liruar në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here