4 vjet pa Dr.Florin, miqtë e kujtojnë kështu

0

Dita e sotme përkon me 4-vjetorin e ndarjes nga jeta të kantautorit të njohur Floran Kondi, i njohur me emrin e artit Dr.Flori.

Nuk kanë munguar ditën e sotme postime nga miqtë e tij më të ngushtë për t’a kujtuar figurën e tij.Këngëtarja Aurela Gaçe, këngëtari Landi Hysi dhe moderatori Turjan Hyska janë disa nga emrat që kanë kujtuar artistin sot.

“Jeta shkon… Keshtu ka qene e keshtu do jete gjithmone por ti e pate lluksin ta ndaloje kohen per te gjithe ne kater vite me pare…. Se ti sje si te tjeret, ti ke qene, je dhe do mbetesh DR FLORI!,”-shkruhet në postimet e tyre. Dr.Flori humbi jetën 4 vite më parë si pasojë e overdozës nga droga./Gazeta Express/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here