2Ton thotë se ka fjetur me 50 për qind të femrave të estradës

0

Mund të them se kam fjetur me 70 për qind të tyre, ose po e zbusim pak e po e lëmë 50 për qind të femrave të estradës.

Kështu është shprehur reperi i njohur nga Kosova, 2Ton, emri i vërtetë i të cilit është Arton Avdyli. Ai ishte i ftuar javën e kaluar në emisionin “ N’Kosovë Show”, të drejtuar nga Shpëtim Desku.

2Ton është i njohur këtë vit për disa nga hitet më të dëgjuara në Shqipëri dhe Kosovë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here