Trejsi Sejdini për Encën: Do ia shkulja flokët

0

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini ishte e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” në Top Channel mbrëmjen e sotme.

Ajo u bë pjesë e një prej sfidave të prezantuara nga moderatorja Luana Vjollca.

Sfida konsistonte në një thes boksi ku ishin të vendosura fytyrat e disa prej artistëve të njohur të shoëbizit shqiptar.

Duket se modelja nuk ka një marrëdhënie të mirë me Encën pasi tek pyetjet që i bëri Xhoda, Enca mori shumë goditje nga Trejsi.

“Kë konsideron 0 me bisht?” dhe “Kujt do ia shkulje flokët?” ishin dy pyetjet që bënë që Trejsi të grushtonte Encën.

Trejsi Sejdini 'grushton' Encën: Është 0 me bisht, do

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here