Basketbollistja e nxehtë italiane

0

BasketValentina Vignali është një ndër basketbollistet më të njohura në Itali. Por 23-vjeçarja përveç sportit ka edhe një pasion për modën dhe televizionin. Ja disa prej fotove të saj më të nxehta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here