Arrestohet infermieri psikopat, la shtatzënë pacienten derisa ishte në gjendje kome

0

Policia amerikane në Arizona ka arrestuar infermierin 36 vjeçar pasi e la shtatzënë një paciente derisa ishte në gjendje kome.

Sipas raportimeve mësohet se bëhet fjalë për Nathan Sutherland, njofton Klan Kosova.

Sutherland akuzohet për sulm seksual si dhe për një akuzë tjetër për abuzum me një të rritur.

Pacientja 29 vjeçare thuhet se ishte në kujdesin e klinikës që kur ishte fëmijë.

Një hetim policor për sulmin seksual u nis, dhe mostrat e ADN-së u mblodhën nga stafi meshkuj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here