Mitrovica sot e qetë, qytetarët i kthehen jetës normale

0

Në Mitrovicë, pas ngjarjeve të bujshme të ditës së djeshme, kur u arrestua Marko Gjuriq, nata ka kaluar pa ndonjë incident. Veq burimeve shqiptare, këtë e pohojnë edhe mediat serbe, agjensia e lajmeve Tanjug.

“Mëngjesi në Mitrovicë është i qetë, qytetarët i janë kthyer jetës normale dhe obligimeve të tyre”, ka raportuar Tanjug, përcjellë portali Online.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here