100 vende për serbët në stadium për ndeshjen Shqipëri – Serbi

0

Rreth 100 vende në tribunën qendrore për ndeshjen kundër Shqipërisë do t’i kenë serbët.

Është e konfirmuar që në “Elbasan Arena” do të ketë edhe mbështetës të Serbisë, shkruan “Gazeta Olle”.

Ka qenë fillimisht kryeministri Rama që e ka njoftuar diçka të tillë, në takimin e drejtpërdrejtë në një studio televizive me homologun e tij, Vuçiç, por edhe Armand Duka që e ka njoftuar diçka të tillë.

Do të jenë sponsorë dhe bashkëpunëtorë të federatës serbe ata që do të kenë rreth 100 vende në tribunën qendrore.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here