1 vit burg ose gjobë mbi 6 mijë dollarë për shkak se e filmoi veten duke masturbuar në bibliotekë

0

Një studente 19 vjeqare nga qyteti Corvallis i Oregonit në SHBA përballet me akuzë për shkak se e ka filmuar veten e saj duke masturbuar në bibliotekën e Universitetit Shtetëror të Oregonit, ndërkohë që videoja ishte postuar në internet. Ajo rrezikon të dënohet me një vit burg ose 6 mijë e 250 dollarë gjobë. Policia e shtetit të Oregonit e ka ngarkuar studenten Kendra Sunderland të martën e kaluar pas marrjes së pamjeve të videos së saj e cila e tregon studenten të ndezur, duke fantazuar dhe duke e prekur veten. Sipas njoftimeve Sunderland e ka incizuar videon në tetorin e vitit të kaluar kur ka qenë studente në këtë universitet ndërkohë që aktualisht ajo nuk është rëgjistruar aty. Autoritetet e shkollës ku është bërë filmimi janë shprehur të shqetësuara në lidhje me videon. “Kjo nuk është ajo se si ne duam që universiteti të perceptohet,” ka thënë zëdhënësi i Universitetit të Oregonit, Steve Clark.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here