Xhensila Pere si nuse fshati: “Lum kujt do i fik derën”

0

Ish-banorja e “Big Brother Albania”, Xhensila Pere ka ditur gjithnjë se si të tërheqë vëmendjen e publikut, me fotot e me videot mjaft provokuese në rrjetet sociale.

Në profilin e saj në “Instagram”, ajo ka publikuar së fundmi një video që po aq sa ka provokuar po ashtu ka shkaktuar dhe të qeshura.

Ajo shfaqet e veshur si një vajzë fshati me një fshesë në dorë, ku duket duke fshirë oborrin.

‘Lum kujt do i fik derën’ shkruan Xhensila në postimin e saj, ku në disa raste është munduar të mbulojë me duar gjoksin që i del sheshit.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here