E ardhmja e Jack Wilshere ende mbetet e paqartë, megjithëse bisedimet mes tij dhe Arsenalin po vazhdojnë, sipas Sky Sports.

Sky mëson se largimi i tij i mundshëm nga Arsenali është i komplikuar, transmeton Gazeta Express.

Wilshere do të mbetet pa kontratë më 1 korrik.

Ai dëshiron rritje page, gjë për të cilën Arsenali nuk pajtohet.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here