West Side Family po sjellin këngën e re

0

Pas ‘Komshise’, West Side Family po sjellin këngë të re.
Grupi i njohur nga Shqipëria, West Side Family kanë paralajmëruar këngën e tyre më të re.

Tashmë, dyshja Landi dhe Armiri pas projektit të tyre “Komishia”, kanë vendosur të vijnë edhe me një projekt tjetër që i kushtohet familjes.Këtë e ka bërë të ditur, Landi përmes një postimi në rrjetin social Instagram “Familja, BOHU GATI!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here