U raportua se u sulmua mbrëmë, Faton Shoshi është më mirë se kurrë më parë

0

Mbrëmë rreth orës 23:00, u tha se menaxheri i Ledri Vulës, Faton Shoshi u sulmua nga disa persona dhe për këtë arsye u detyrua të kërkonte ndihmë mjekësore.

Por, Shoshi është më mirë se kurrë më parë dhe këtë e vërtetoi Anxhelina Hadërgjonaj, përmes një fotografie.

Fatoni, Anxhelina, e miq të tjerë po shijojnë një darkë bashkë dhe kjo dëshmon se menaxheri i Ledrit, është tip-top.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here