U përkujtua komandanti Adem Jashari dhe tre vëllëzërit Bytyqi

0

Në dekadën e dytë të Epopesë së UÇK-së dhe rënies së komandantit legjendar, Adem Jashari, ish ushtarët e Batalionit Atlantiku, nderuan veprën e UÇK-së , duke vendosur lule tek varret e bashkeluftetareve dhe dëshmorëve Ylli, Agron dhe Mehmet Bytyqi./21Media

Për më shumë kliko këtu: http://rtv21.tv/perkujtohen-komandanti-adem-jashari-dhe-tre-vellezerit-bytyqi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here