Tuna e nxjerrë djalin gjysmë të zhveshur në temperatura -12 gradë

0

Këngëtarja Tuna Sejdi ka bërë një postim në Instastory ku shihet se djalin e saj e kishte nxjerrë në një park, por, ajo që bie në sy ishte temperatura në gradë celzius.

Ndonëse Tiani ishte i veshur me rroba vere dhe ishte në një parkë me ujë, temperatura sipas telefonit të këngëtares shënonte -12 gradë!

Sido që të jetë, nga fytyra e qeshur e Tianit, ai dukej mjaft i lumtur

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here