Tifozët e West Hamit hynë në fushë, konfrontohen me lojtarët

0

West United ka pësuar humbjen e tretë radhazi në Premierligë, duke u mposhtur 0-3 në shtëpi nga Burnley.

Kjo seri e humbjeve dhe renditja në vendin e 16 me vetëm tre pikë më shumë se pozita që dërgon një ligë më poshtë në fund të sezonit, ka bërë që tifozët e West Hamit të hynë në fushë pas ndeshjes me Burnleyn.

Disa tifozë të skuadrës vendase kanë hyrë në fushë në shenjë pakënaqësie ndaj skuadrës dhe drejtuesve, për rezultatet e dobëta këtë sezon e sidomos në ndeshjet e fundit.

Kjo bëri që ata edhe të konfrontohen me disa lojtarë të West Hamit në fushë.

t4

t2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here