Tanya Mityushina: Do të doja ta takoja Ronaldon

0

Tanya Mityushina është një modele e njohur që ka bshkëpunuar me Victoria Secret dhe Sport Illustrated. Ajo është nga Rusia dhe ngjason shumë për nga tiparet me ish-të dashurën e Cristiano Ronaldos, supermodelen Irina Shayk.

Dhe sikur të mos mjaftonte ky fakt, deklaron pa ndrojë se “Cristiano është një djalë perfket. Do të doja që një ditë të takohesha me të, edhe pse e di që ka një të dashur.

”Tanya e “ngacmon” jo pak Ronaldon, sepse i nxjerr mallin e Irinës, tashmë në krahët e aktorit Bradley Cooper, me të cilin ka një vajzë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here