Sukseset nuk ndalen për Dua Lipën, këtë herë me “IDGAF”

0

Këngëtarja kosovare që ka arritë famë ndërkombëtare, Dua Lipa po vazhdon të ngritet në karrierën e saj.

Projektet e saj janë shndërruar në këngët më të dëgjuara në shumë vende të botës.

Këto ditë, Dua po qëndron në Australi, e nga atje ajo pranoi një lajm të mirë për një të arritur të re.

Bëhet fjalë për këngën “IDGAF”, e cila është shitur në 400.000 kopje dhe Dua ka arritur të certifikohet me “gold” në Britani.

Padyshim që kjo gjë e ka gëzuar jashtë mase këngëtaren e cila ka filluar vikendin si është më së miri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here