Spanja mposhtë Shqipërinë me 3:0

0

Spanja ka fituar 3-0 ndaj Shqipërisë.

Rodrigo (16’), Isco (24’) dhe Thiago Alcantara (27’) shënuan për spanjollët.

Ndeshjen e ardhshme Shqipëria e luan të hënën ndaj Italisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here