Skiatori dhe skiatorja kanë zgjedhur Olimpiadën dhe Ditën e Shën Valentinit për martesë

0

Dy sportistë rusë po e festojnë ditën e Shën Valentinit me një ceremoni martese në Lojrat Olimpike Dimërore në Korenë e Jugut.

Skiatori olimpik i stilit të lirë Semen Denschikov u martua me skiatoren e slitës Olga Potylitsina, e cila nuk është pjesëmarrëse në Lojrat Olimpike.

Në ceremoninë e martesës së tyre, në këtë ditë romantike të vitit, morën pjesë anëtarë të ekipit olimpik rus.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here