Shqipëria mposhtet minimalisht nga Italia

0

Shqipëria është mposhtur 0-1 nga Italia në ndeshjen e fundit kualifikuese për Botërorin 2018.

Golin e vetëm për italianët e realizoi Antonio Candreva në minutën e 73-të.

Shqipëria ka përmbyllur këto kualifikuese në vendin e tretë, kurse Italia në të dytin dhe do të luaj në ndeshjet e barazhit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here