Shpjegon Lorik Cana: Prej që e lash futbollin kam shtuar peshë (FOTO)

0

Një fotografi shumë interesante ai vetë e ka publikuar në Instastory. Në këtë foto, futbollisti shqiptar Lorik Cana shihet se ka ndryshuar shumë në krahasim se si ka qenë dikur.

E ky ndryshim duket se i ka bërë shumë përshtypje dhe atij vetë. Në këtë fotografi ai ka shpjeguar se, që prej kohës që e la futbollin, ka shtuar 10 kile.

Të paktën këtë e konfirmoi vet Loriku përmes mbishkrimit të lënë në foto.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here