Shkeli ligjin dhe e tregoi, Alketa Vejsiu

0

Po ti hidhnim një sy ditës së djeshme Instastory-t të Alketa Vejsiut me siguri do të habiteshim dhe kjo pasi moderatorja postoi një video teksa udhëtonte me makinë në sensin e gabuar të rrugës.

Të gjithë me siguri keni menduar se kjo është një shkelje, por ja që çdo gjë e ka një shpjegim.

Së fundmi, Alketa ka menduar ti sqarojë të gjithë fansat për këtë polemikë duke shkruar në një foto të postuar nga rruga në fjalë: “Jam kundravajtje në këtë korsi sepse rruga është e bllokuar për makinat! Nuk është inaguruar ende”.

Image

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here