Sara, foto atraktive mes pemëve

0

Ajo që e ka zbuluar ishte Lory Del Santo, e cila e donte atë në serinë e saj të internetit “Lady”. Sot Sarah Altobello është shndërruar në një vajzë-seksi “showbiz”-i, e cila po bëhet e njohur për karakterin dhe bukurinë e saj. Së fundmi, ajo ka xhiruar një set fotosh në veshje intime, ku shfaq “arsenalin” më të mirë të trupit të saj. Shikojeniu foto-galerinë…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here